رییس شورای اسلامی شهر دیر : خدمات دولت در حوزه سلامت شهر دیر توسعه یافته است

27 امرداد 1394
رییس شورای اسلامی شهر دیر گفت : طی سال‌های اخیر خدمات دولت در حوزه سلامت شهر دیر توسعه یافته است .

عباس پولادی در حاشیه بازدید از بیمارستان در دست ساخت دیّر با تقدیر از تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت : لازم است همه مسولین نسبت به تکمیل و تجهیز این بنای درمانی در زمان پیش رو همکاری لازم با دانشگاه علوم پزشکی داشته باشند تا ان‌شاالله آرزوی دیرینه مردم این دیار تحقق یابد و رضایت عمومی مردم فراهم شود.
وی با اشاره به روند اجرایی پروژه گفت : خوشبختانه پیشرفت فیزیکی ساختمان بیمارستان مطلوب است و اکثر اقدامات بنایی آن انجام شده است و نمای بیرونی آن نیز در حال اجرا است .
وی با تاکید بر همکاری همه دستگاه اجرایی برای اتمام و راه‌اندازی بیمارستان دیر گفت : به منظور تسریع در راه‌اندازی بیمارستان لازم است چندین اکیپ به صورت همزمان عملیات اجرایی بیمارستان را در قسمت‌های مختلف تاسیسات ، بنایی ، تامین تجهیزات به صورت جدی ادامه دهند .
رئیس شورای اسلامی شهر دیّر با بیان اینکه پیشرفت خوب عملیات اجرایی بیمارستان دیر باعث زنده شدن بارقه‌هایی از امید در دلهایمان شده است اظهار کرد : حقیقتا خود بنده نیز قبل از بازدید از این پروژه ، امیدواری برای راه‌اندازی آن نداشتیم و آنچه مشاهده کردیم فضای بیرونی بیمارستان بود که فقط اسکلت این بنا همچون بنای قبلی در ذهنمان تصور شده بود ولی خوشبختانه با پیگیری مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جدیت پیمانکار مربوطه امروز شاهد پیشرفت فیزیکی این پروژه ملی و راه اندازی آن در آینده نزدیک خواهیم بود.
پولادی به خدمات دولت در راستای توسعه حوزه سلامت در دیر اشاره و عنوان کرد : ایجاد درمانگاه پزشکان متخصص در بندر دیر ، راه‌اندازی درمانگاه هلال احمر دیر ، خرید تجهیزات تشخیصی پزشکی ، حضور پزشکان متخصص ، به کار گیری و برگزاری آزمون استخدام نیروهای بیمارستان و ... خدمات خوبی است که در حوزه سلامت دیر در طی سال شاهد آن بودیم و ان‌شاالله با قولی که ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر داده‌اند با جذب پزشکان متخصص و لحاظ سهمیه در این خصوص به شهرستان دیر روند توسعه و ارایه خدمات سلامت شتاب بیشتری خواهد گرفت .
وی اظهار امیدواری کرد : محوطه سازی و سایرکارهای اساسی حواشی ساختمان از قبیل ایجاد فضای سبز و بوستان با همکاری دستگاه مربوطه فراهم گردد.
در این بازدید سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر ، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر دیر حضور داشتند و از نزدیک در جریان پیشرفت عملیات اجرایی پروژه قرار گرفتند .

کلمات کلیدی:
عباس.پولادی     شورای.اسلامی.دیر     بیمارستان    
تعداد بازدید:   ۳۳

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >