نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس :زیرساخت های بهداشتی و درمانی جنوب استان بوشهر تقویت شود.

10 مهر 1399
نماینده مردم دیر، کنگان، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در جنوب استان بوشهر باید تقویت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام موسی احمدی صبح پنجشنبه در افتتاح بخش‌های جدید بیمارستان دیر اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های اصلی بنده ارتقا سطح سلامت حوزه انتخابیه بوده است.

وی گفت: یکی از موضوعاتی که بعد از اعتماد مردم و توفیق حضور در مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گرفت بحث بیمارستان و تکمیل و تجهیز آن بود که با برگزاری جلسات و رایزنی‌های متعدد و مستمر خوشبختانه امروز شاهد راه اندازی بخش دیگری از این بیمارستان هستیم.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به وضعیت بیمارستان و پیشینه آن گفت: هر کجا که نیاز باشد و منافع مردم در میان باشد در کنار مردم هستیم و پیگیر دغدغه پرسنل از قبیل وضعیت استخدامی، مطالبات، حقوق و بیمه هستم.

امام جمعه دیر نیز در این آئین با تقدیر از تلاش مدافعان سلامت در ایام شیوع کرونا گفت: یکی از آرزوهای دیرینه مردم راه اندازی و تکمیل بیمارستان بوده که با تلاش همه عزیزان امروز شاهد راه اندازی اتاق عمل و زایشگاه آن هستیم.

حجت الاسلام سید علی حسینی با اشاره به هفته سالمندان گفت: یکی از معضلات جدی کشور بحث پیری جمعیت است که باید این مسئله و زنگ خطر را جدی گرفت و برنامه ریزی برای تسهیل امر ازدواج جوانان و فرزند آوری داشت.


کلمات کلیدی:
نماینده.مردم     زیرساخت     بیمارستان.امام.هادی     شهرستان.دیّر    

تاریخ بروز رسانی:   10 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >