عملیات اجرایی پانسیون پزشکان آبدان آغاز شد.

14 بهمن 1399
هم‌زمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر، عملیات اجرایی پانسیون پزشکان آبدان آغاز شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در آئین آغاز عملیات اجرایی پانسیون پزشکان در مرکز خدمات جامع سلامت آبدان با تبریک دهه فجر اظهار داشت: این طرح ۴ واحدی در ۲ طبقه با زیربنا ۲۰۰ مترمربع در محوطه مرکز خدمات جامع سلامت آبدان احداث می‌شود.
احمد آخوندی افزود: در هر طبقه دو واحد با زیربنا ۶۰ و ۴۰ مترمربع ساخته می‌شود و فضای توسعه‌ای برای آن در نظر گرفته شده است.
 وی ادامه داد: اعتبار ساخت این پروژه 14 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی است و طبق برنامه‌ریزی انجام شده دو واحد آن در سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
فرماندار شهرستان دیّر نیز در این آئین با تقدیر از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان گفت: احداث پانسیون‌های پزشکان نقش مؤثری در افزایش ماندگاری پزشکان و کادر بهداشت و درمان در شهرستان دارد.
کریم علی‌حسنی بیان کرد: به جد پیگیر تقویت امکانات زیستی کادر بهداشت و درمان هستیم و خوشبختانه توفیقات خوبی نیز حاصل شده است.
وی افزود: در دهه فجر امسال عملیات اجرایی ۱۸ پانسیون برای پزشکان و کادر بهداشت و درمان آغاز می‌شود که بخشی از نیازمندی‌های این حوزه به امکانات زیستی فراهم خواهد شد.


کلمات کلیدی:
عملیات.اجرایی     پانسیون.پزشکان.آبدان     دهه.فجر     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیّر     احمد.آخوندی    

تاریخ بروز رسانی:   19 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >