واژگونی مرگبار وانت بار در اتوبان در دست ساخت کنگان - دوراهک

24 بهمن 1399
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از کشته و مصدوم شدن ۳ نفر در حادثه واژگونی وانت‌بار در اتوبان در دست ساخت کنگان به دوراهک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، حسین ناظمیان‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهارداشت: ساعت ۱۶ و ۳۸ دقیقه با اعلام به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی شهرستان دیر مبنی بر واژگونی یک دستگاه وانت بار در اتوبان در دست ساخت کنگان به دوراهک روبروی شهر دوراهک، بلافاصله دو دستگاه آمبولانس از پایگاه اورژانس ۱۱۵ دوراهک و کنگان به محل حادثه اعزام شدند.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر بیان کرد: خودرو واژگون شده دارای ۳ سرنشین به رانندگی خانمی حدوداً ۳۰ ساله بود که تیم اورژانس به محض رسیدن به محل حادثه با بررسی وضعیت حیاتی مصدومین به ارایه خدمات اولیه درمانی و فوریت‌های پزشکی پرداخت.

وی توضیح داد: در معاینات پزشکی مشخص شد راننده خودرو بدلیل شدت ضربات وارده به سر و اندام‌های حیاتی در دم فوت کرده است، سرنشین نیز که ۲ آقا ۳۰ و ۳۸ساله بودند از ناحیه سر دچار صدمه شده که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط ناوگان اورژانس ۱۱۵ کنگان و دوراهک به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان انتقال داده شد.

این مقام مسئول عنوان کرد: علت این دو حادثه از سوی کارشناسان راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.

ناظمیان‌پور یادآور شد: شهرستان دیّر دارای ۵ پایگاه فوریت‌های پزشکی در دیّر، درود احمد، بردخون، آبدان و دوراهک می‌باشد که آماده ارائه خدمات اورژانسی در سریع‌ترین زمان به صورت رایگان است.


کلمات کلیدی:
تصادف     کنگان.دوراهک     اورژانس.115     حسین.ناظمیان.پور    

تاریخ بروز رسانی:   25 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >