"کوو ایران برکت " انتخاب دیّری‌ها

31 تير 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: در ۱۰ روز از توزیع واکسن کوو ایران برکت ۹۰۰ دوز در مراکز تجمیعی واکسیناسیون شهرستان دیر تزریق شده‌است و شاهد استقبال چشمگیر شهروندان از واکسن ساخت کشورمان هستیم.

احمد آخوندی در گفتگو با خبرنگار فارس در دیر اظهار داشت: تاکنون نه هزار نفر مشمول گروه هدف شبکه بهداشت و درمان برای تزریق واکسن کرونا قرار گرفته اند که از این شمار فقط شش هزار و ۳۰۰ نفر مراجعه و واکسن کرونا دریافت کردند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در ارتباط با واکسن کوو ایران برکت بیان کرد: در ۱۰ روز از توزیع واکسن کوو ایران برکت ۹۰۰ دوز در مراکز تجمیعی واکسیناسیون در شهرستان دیر تزریق شده‌است و شاهد استقبال چشمگیر شهروندان از این واکسن ساخت کشورمان هستیم.

وی با اشاره به راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون کرونا در شهرستان دیر گفت: این مراکز در شهرهای بردستان، دوراهک، آبدان و بردخون در مراکز خدمات جامع سلامت و در بندر دیّر در محل استادیوم ورزشی و سالن هیئت پینگ پنگ برقرار است.

آخوندی توضیح داد: برنامه واکسیناسیون کرونا روزانه در ۲ نوبت صبح از ساعت ۸ تا ۱۲ و عصر از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۲۰ و ۳۰ دقیقه و حتی روزهای تعطیل انجام می‌شود.


آخوندی عنوان کرد: بردخون با ۷۶ درصد بیشترین و دوراهک با ۴۰ درصد کمترین میزان استقبال را برای انجام واکسیناسیون کرونا داشته‌اند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اظهار کرد: شهروندان بردستان با ۶۶ درصد، آبدان با ۶۳ درصد و دیّر نیز با ۶۳ درصد با حضور در مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا نسبت به دریافت واکسن اقدام کرده‌اند.

وی تصریح کرد: با توجه به فراهم بودن واکسن، شهروندان با مراجعه به مراکز خدمات جامع سلامت و مراکز تجمیعی واکسیناسیون نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کنند.


کلمات کلیدی:
واکسن     کوو‌ایران     برکت     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیّر    

تاریخ بروز رسانی:   2 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >