برای دومین سال پیاپی : کسب رتبه برتر دستگاه اجرایی توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر

6 شهريور 1393
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت : کسب رتبه برتر توسط این شبکه بهداشت و درمان وظیفه و تکلیف ما را سنگین ‌تر می‌کند و برای حفظ این رتبه باید تلاش مضاعف داشته باشیم چرا که حفظ رتبه از کسب رتبه به مراتب سخت‌تر است .

حسن فخرایی در حاشیه آئین بزرگداشت روز کارمند در جمع خبرنگاران ضمن تشکر از همه کارکنان تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان و تبریک این موفقیت به همکاران گفت : با تلاش و همت مجموعه پرسنل بهداشت و درمان و همکاری و مساعدت ویژه ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسولین شهرستان توانستیم در سال گذشته موفقیت‌های زیادی کسب کنیم .
وی افزود : برون سپاری واحدهای خدماتی و داروخانه‌ها به بخش خصوصی ، فعالیت در مناطق زلزله زده شنبه ، جذب نیروی متخصص بهداشت و درمان ، جذب کمک‌های خیرین به حوزه سلامت ، برگزاری بیش از 3600 کلاس‌ها آموزشی در حوزه بهداشت و درمان و اجرای طرح بسیج ملی ارتقای سلامت ایرانیان از جمله اقدامات شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر بوده است .
وی اضافه کرد : راه‌اندازی و بهره‌برداری از مرکز بهداشتی درمانی شهداء دوراهک ، کشف و انهدام مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی ، ویزیت بیش از 120 هزار مراجعه کننده به پزشک عمومی ، راه‌اندازی اتوماسیون اداری در راستای استقرار و توسعه دولت الکترونیک ، ارتقای شاخص‌های بهداشت محیط ، اجرای طرح‌های مختلف بهداشتی در سطح شهرستان ، پاکسازی مناطق مستعد مالاریا در شهرستان ، پیشگیری و کنترل بیماری‌ها ، انجام مرافبت‌های بهداشتی و پزشکی و ... بخشی دیگر از اقدمات شبکه بهداشت و درمان در راستای بهبود و ارتقای شاخص‌های اختصاصی عملکرد بوده است .
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر ارتقای شاخص‌های عمومی و اختصاصی را ملاک عمل برای تیم پایش کننده و ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی عنوان کرد و گفت : کسب این رتبه برای دو سال پیاپی وظایف و تکلیف ما را سنگین‌تر کرده است و باید برای حفظ این رتبه تلاش مضاعف صورت گیرد چرا که حفظ رتبه به مراتب سخت‌تر از کسب رتبه است .
وی با بیان اینکه موفقیت‌ها زمانی برای ما اهمیت خواهد داشت که مسائل و مشکلات مردم در کوتاه‌ترین زمان و به بهترین نحو ممکن حل شود ، گفت : گرچه این موفقیت با تلاش و کوشش همکاران و سخت‌کوشی آنان صورت گرفته است اما باید این برتری در رضایت مردم از دستگاه متبلور باشد .
فخرایی رضایت مردم را شرط اصلی موفقیت برای عملکرد مجموعه شبکه بهداشت و درمان دانست و گفت : کسب این رتبه ها نباید ما را از وظیفه اصلی که تلاش در راستای تحقق اهداف عالی وزارت و خدمت بی منت به مردم است غافل کند .

کلمات کلیدی:
شبکه     بهداشت     دیر     -     دستگاه     برتر    
-     حسن     فخرایی    

تاریخ بروز رسانی:   6 شهريور 1393

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >