پیمان زنده بودی سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری شد

24 شهريور 1393
با حکم دکترمصطفی سالاری استاندار بوشهر، پیمان زنده‌بودی بعنوان سرپرست اداره کل روابط‌عمومی استانداری بوشهر منصوب شد.

سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از مهم‌ترین اهداف دولت خدمت‌رسانی و ایجاد امید و انگیزه در بین مردم است و رسانه‌ها جایگاه ویژه‌ای برای این مهم دارد.
پیمان زنده‌بودی افزود: قصد دارم با کمک رسانه‌های دیداری و شنیداری استان ذره‌ای از داشته‌های این کهن‌دیار زرخیز را به جامعه معرفی کنیم و این کار تنها با همکاری همه‌جانبه اصحاب رسانه میسر است.
در حکم انتصاب پیمان زنده‌بودی که توسط مصطفی سالاری صادره شده، آمده‌است: انتظار دارد با توجه به اهمیت این حوزه با بهره‌مندی از نیروهای متعهد، شایسته و با برنامه‌ریزی مناسب، اتخاذ سیاست‌های اطلاع‌رسانی مداوم و بهره‌گیری مستمر از ابزارهای رسانه‌ای و فرهنگی و تعامل دایمی مثبت و سازنده با اصحاب رسانه و مطبوعات و دستگاه‌های اداری و اجرایی استان و وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها به‌منظور حفظ و ارتقا جایگاه سازمانی اهتمام لازم را بعمل آورید.
پیمان زنده‌بودی مسئولیت‌های اجرایی نظیر مشاور مالی معاونت دانشگاهی، مدیر اقتصاد درمان و مدیریت روابط‌عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر را بر عهده داشته‌است که وی توانست سال 90 عنوان یکی از مدیر‌های روابط‌عمومی‌ برتر وزارت بهداشت کسب کند.
وی از چهره‌های برجسته هنری و رسانه‌ای استان بوشهر است و از جمله فعالیت‌های هنریش می‌توان به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری تئاترهای مختلف در جشنواره‌های فجر و مجری‌گری در برنامه‌های رادیویی سی‌مو‌سی‌تو، گنجینه خلیج‌فارس، نمایش هفته و برنامه‌های تلویزیونی شور و شین شونشینی و هفت اقلیم در تلویزیون استان بوشهر اشاره‌کرد .
شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر ضمن تبریک این انتصاب به جناب آقای زنده بودی ، توفیق ایجاد محیطی خوب توام با آرامش و امید در حوزه روابط عمومی استان برای ایشان آرزومند است .

کلمات کلیدی:
پیمان     زنده     بودی     -     شبکه     بهداشت    
دیر    

تاریخ بروز رسانی:   24 شهريور 1393

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >