نظارت و پایش اولویت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر

29 شهريور 1393
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت : به منظور حفظ و ارتقاء روند مثبت ارایه خدمات بهداشتی درمانی در شهرستان دیر اقدامات نظارت و پایش در اولویت‌ برنامه‌های این شبکه بهداشت و درمان قرار دارد.

حسن فخرایی در نشست با کارشناسان ستادی و سرپرستان مراکز بهداشتی درمانی شهرستان دیر گفت : بسته های بهداشتی ارائه شده از سوی وزارت بهداشت در راستای اجرای برنامه تحول در نظام سلامت به زودی اجرایی خواهدشد که گامی مهم در تحولات حوزه بهداشتی در کشور است.
وی گفت :در حال حاضر یکی ازاولویت‌ها و برنامه‌‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نظارت و پایش به منظور حفظ و ارتقای روند مثبت ارایه خدمات بهداشتی درمانی در مراکز و خانه های بهداشت تحت پوشش این شبکه می باشد.
وی با تاکید بر استمرار روند بازدید از مراکز و خانه‌های بهداشت گفت : استمرار روند بازدید از مراکز و خانه‌های بهداشت نقش موثری در ارتقای ارایه خدمات مطلوب به جامعه هدف دارد و باعث رضایتمندی شهروندان خواهد شد .
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با بیان اینکه برنامه بازدید از واحدهای محیطی به صورت دوره‌ی سی و پنج روزه تنظیم شده است اظهار کرد : همکاران ستادی بازدید کننده از مراکز و خانه‌های بهداشت می‌بایست بر آموزش و حل مشکلات در زمان بازدید اهتمام داشته و از به اصطلاح مچ‌گیری و بزرگ جلو دادن مشکلات مشاهده شده جداً خوداری کنند و همواره بر تقویت عملکردهای مثبت و مطلوب کارکنان تاکید داشته باشند .
فخرایی یادآور شد : پنج مرکزبهداشتی درمانی شهری و روستایی ،ده باب خانه بهداشت ،یک باب تسهیلات زایمانی ،شش پایگاه بهداشتی در شهرستان دیر فعال هستند.

کلمات کلیدی:
اولویت     شبکه     بهداشت     دیر     -     حسن    
فخرایی    

تاریخ بروز رسانی:   29 شهريور 1393

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >