رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد: حضور پزشکان متخصص در آینده نزدیک در شهرستان دیر

19 آذر 1393
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر از حضور پزشکان متخصص در آینده نزدیک در شهرستان دیر خبر داد .

علیرضا رییسی در حاشیه بازدید از بیمارستان در دست ساخت دیر ضمن تقدیر از پیگیری‌های فرماندار و نماینده مردم دیر در مجلس شواری اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: دانشگاه علوم پزشکی نیاز می بیند که حتما بیمارستان 38 تخت‌خوابی دیر به بهره‌برداری برسد تا از این طریق مردم این شهرستان بتوانند خدمات درمانی خود را با سهولت بیشتری دریافت کنند .
وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به طور موازی و هم‌زمان اقدمات لازم را در خصوص بیمارستان دیر انجام داده است اظهار داشت : در بحث چارت تشکیلاتی در مرحله پیگیری هستیم و مکاتبات لازم در خصوص تامین تجهیزات آن با وزارت خانه انجام داده‌ایم تا به محض تکمیل و اتمام ساختمان بیمارستان بتوانیم تجهیز بیمارستان را شروع کنیم .
وی با اشاره به جلسه‌ای که با حضور معاون عمرانی استاندار ، فرماندار دیر و پیمانکار در خصوص مشکلات مالی پروژه بیمارستان دیر داشته‌اند گفت : در آن جلسه در خصوص بحث مالی ، مجموعه نفت و پیمانکار و بقیه عوامل اجرایی به تفاهم رسیدند و تصمیم بر فعالیت دوباره پروژه شد و انتظار ما هم این است که به سرعت شاهد فعال‌سازی این پروژه باشیم .
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر از استقرار پزشکان متخصص در آینده نزدیک در شهرستان دیر خبر داد و گفت : در بازدیدی که امروز از پروژه داشتیم قرار شد کار با سرعت بیشتری انجام شود و یک سری ایرادات از نظر فنی و درمانی داشت که ضمن اینکه به صورت شفاهی مطرح شد به صورت کتبی نیز در اختیار مشاور برای اصلاح و رفع آن قرار خواهیم داد .
رییسی با اشاره به برنامه پنج ساله پنجم توسعه در حوزه سلامت گفت : در این برنامه بر عدالت در دسترسی به خدمات درمانی تاکید شده است که در راستای این اصل حضور پزشکان متخصص در شهرستان‌ها لازم و حق مردم است و باید این اتفاق بیفتد و ما تمام تلاش خود را برای تحقق این اصل بکار خواهیم بست .

کلمات کلیدی:
رییسی     شهرستان.دیر     پزشک.متخصص    

تاریخ بروز رسانی:   19 آذر 1393

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >