سرپرستان شبکه بهداشت دیر و کنگان به عیادت بیماران رفتند

23 ارديبهشت 1394
سرپرستان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر و کنگان در آخرین روز از هفته سلامت با حضور در بیمارستان امام خمینی (ه) کنگان از بیماران بستری در این بیمارستان عیادت کردند .

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر ، عادل مقدس سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در حاشیه عیادت از بیماران در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت : طرح تحول نظام سلامت موجب ارتقای خدمات رسانی بیمارستان و رضایتمندی بیماران شده است .
وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در زمینه ساخت و ساز و هتلینگ بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان انجام شده است خاطر نشان کرد : رفع دغدغه‌های مردم در حوزه سلامت از اولویت‌ شبکه‌های بهداشت و درمان و از اهداف طرح تحول نظام سلامت است .
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز افزایش پاسخگویی در بخش سلامت و افزایش دسترسی مردم به خدمات سلامت را از دیگر برنامه های پیش روی برنامه تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت عنوان و خاطر نشان کرد : کاهش هزینه های غیر ضروری ، افزایش پوشش خدمات سلامت ، رضایتمندی مردم ، تامین مکمل های دارویی و... در این برنامه لحاظ شده است.
محمد بازیاری با اشاره به شعار هفته سلامت گفت : یکی از راه‌های پیشگیری از بیماری‌ها ، استفاده از مواد خوراکی سالم و بهداشتی است که مورد تاکید و توصیه همه صاحب نظران عرصه سلامت است .
براساس این گزارش، سرپرستان شبکه بهداشت و درمان شهرستان‌های دیر و کنگان از بخش های جراحی، داخلی ، زنان ، اطفال ، و درمانگاه تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) گنگان نیز بازدید کردند.

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.دیر     محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.کنگان     عیادت     عادل.مقدس     بیمار    

تاریخ بروز رسانی:   23 ارديبهشت 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >