مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت دیر : تدوین برنامه عملیاتی ضرورتی اجتناب ناپذیر است

30 ارديبهشت 1394
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیرخواستار تدوین برنامه عملیاتی برای تقویت، آسان سازی امور، تعیین راهبرد موثر و اعتباربخشی روابط عمومی‌ها شد.

حسین ناظمیان‌پور در نسشت مسئولین روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان دیر گفت: رسالت اصلی روابط عمومی در سازمان مشورت در تصمیم سازی و تسهیل‌گری راهبردهای توسعه است و باید همگام با مدیر و دفاع از عملکرد سازمان در جامعه تلاش کند.
وی با تاکید بر اجتناب از برنامه ریزی ذهنی توسط روابط عمومی‌ها افزود: تدوین برنامه عملیاتی روابط عمومی ها قدمی مثبت در راستای اثرگذاری و تامین به موقع اهداف روابط عمومی ها است و باید از برنامه ریزی ذهنی نیز اجتناب کنند.
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اضافه کرد: برای تقویت و اعتبار بخشی به روابط عمومی ها باید نگاه دسته چندمی به روابط عمومی در سازمان ها حذف شود و گزینش مسوولان روابط عمومی از افراد تحصیلکرده در رشته‌های مربوط باشد.
ناظمیان‌پور با بیان اینکه دنیای امروز ، عرصه مجازی و درگاه ارتباطی نوین است تصریح کرد : روابط عمومی‌ها باید به عنوان پیشتازان انتقال فناوری‌های روز ، هم خود به این ابزارها مجهز باشند و هم برنامه راهبردی اثرگذار را در تجهیز بهنگام اهداف و تصمیم‌های سازمانی با آهنگ تحولات داشته باشند .
وی بر تعامل دو سویه روابط عمومی و رسانه تاکید کرد و گفت : روابط عمومی‌ها با تکالیف سنتی و غیر حرفه‌ای نمی‌توانند پاسخگوی نیازهای رسانه و تعامل سازنده برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های آن در راستای خدمت به مردم و ارتقاء سازمان باشند و رسانه‌‌ها نیز با نگاه بی‌طرفانه و نقادانه با هدف اصلاح‌گری و رشد ، مسائل را دنبال کنند تا زمینه همکاری و تعامل تقویت شود .

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.دیر     روابط.عمومی     حسین.ناظمیانپور    

تاریخ بروز رسانی:   30 ارديبهشت 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >