انتصاب سرپرست جدید مرکز بهداشتی درمانی بردخون

1 امرداد 1394
سرپرست جديد مرکز بهداشتی درمانی بردخون در مراسمي با حضور عادل مقدس سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر ؛ مقدس در اين مراسم ضمن تشكر از زحمات ۱9 ماهه شادپور شهریاری در مسند سرپرستی مرکز بهداشتی درمانی بردخون ، جعفر جعفری را به عنوان سرپرست جدید این مرکز معرفی کرد و افزود: خدمات خوبی در حوزه سلامت بخش بردخون در دولت تدبیر و امید شاهد آن بوده‌ایم که شبانه‌روزی شدن این مرکز یکی از این اقدمات خوب و ماندگاری است که با همت و مساعدت دکتر رئیسی ، ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تحقق یافت .
وی به دیگر اقدامات انجام شده در حوزه سلامت بخش بردخون اشاره کرد و گفت : در ابتدای امسال با تامین اعتبار و خرید تجهیزات فنی ، زیستی ، رفاهی و اداری گام بلندی در راستای افزایش ماندگاری پزشکان و کادر درمانی و همچنین بهبود کیفیت خدمات بهداشتی درمانی برداشته شده است .
وی اضافه کرد : تجهیز آزمایشگاه به دستگاه سل‌کانتر ، نصب و راه‌اندازی دستگاه یونیت دندانپزشکی خرید تجهیزات پزشکی و همچنین تامین تجهیزات خانه‌های بهداشت طبق برنامه استاندار سازی از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه سلامت بخش بردخون است .
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تاکید بر رضایتمندی ارباب رجوع از خدمات بهداشتی درمانی ارائه شده به آنان، گفت : رضایت‌مندی ارباب رجوع هدف اصلی و اساسی حضور ما در مسندهای مدیریتی است و امید است با پتانسل‌هایی که در حوزه سلامت بخش بردخون وجود دارد با برنامه ریزی ، مشارکت فعالانه ، خلاقانه و دلسوزانه شاهد رشد و ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی درمانی ارایه شده به مردم خوب این بخش باشیم .
وی در بخشی دیگر از سخنان خود ، با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت گفت : به دنبال ابلاغ سیاست‌های نظام سلامت توسط مقام معظم رهبری، دولت یازدهم با جدیت و اهتمام ویژه، برای اجرایی کردن این ابلاغیه و سامان دادن به نظام سلامت وارد عمل شد که اجرای طرح تحول نظام سلامت اقدام ماندگار این دولت در حوزه سلامت و در راستای منویات رهبری است .
عادل مقدس افزایش امید به زندگی در کشور ، کاهش پرداختی از جیب مردم، ارتقاء کیفی خدمات درمانی و رضایتمندی مردم را از اهداف مهم طرح تحول نظام سلامت دانست و اظهار داشت : با اجرای طرح تحول نظام سلامت پرداختی از جیب مردم در مراکز دولتی به 5 درصد کاهش یافته و دریافتی های نامتعارف پزشکان نیز حذف شده است.
در ادامه شادپور شهریاری سرپرست پیشین مرکز بهداشتی درمانی بردخون ضمن آرزوی توفیق برای سرپرست جدید با اشاره به اقدامات انجام شده در دوران مسئولیت خود گفت : توفیقات و کارهایی که انجام شده است همگی با تلاش و کوشش مجموعه همکاران زحمتکش بهداشت و درمان این مرکز و پشتیبانی و حمایت مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، صورت گرفته است که از همه آنان بابت این همکاری صمیمانه تشکر می‌کنم .
جعفر جعفری سرپرست جدید مرکز بهداشتی درمانی بردخون نیز با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه سلامت بخش بردخون گفت : بی‌شک افزایش روحیه تعامل و همکاری که در مجموعه پرسنل این مرکز بهداشتی درمانی وجود دارد و با تقویت زیر ساخت‌های حوزه سلامت در این بخش شاهد رشد و ارتقای کیفیت و کمیت خدمات بهداشتی درمانی به مردم منطقه خواهیم بود .

کلمات کلیدی:
انتصاب     مرکز.بهداشتی.درمانی.بردخون     سرپرست     جعفری    

تاریخ بروز رسانی:   1 امرداد 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >