رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر: روزانه حدود 400 نفر در شهرستان دیّر واکسن کرونا دریافت می‌کنند.

4 امرداد 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: روزانه حدود ۴۰۰ نفر در شهرستان دیّر واکسن کرونا دریافت می‌کنند.

احمد آخوندی گفت: از زمان اجرای طرح واکسیناسیون تاکنون بیش از ۵۵۰۰ دوز واکسن کرونا به افراد بالای ۵۰ سال در شهرستان دیّر تزریق‌شده است و این روند در حال انجام است.
وی افزود: با تعریف گروه‌های سنی جدید و افزایش جمعیت هدف برنامه، روند واکسیناسیون افزایشی شده و روزانه حدود ۴۰۰ نفر در این شهرستان واکسن کرونا دریافت می‌کنند.
آخوندی اضافه کرد: به منظور دسترسی آسان شهروندان برای تزریق واکسن کرونا در هر شهر یک مرکز واکسیناسیون کرونا راه‌اندازی و تیم‌های مراقبتی تشکیل شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تأکید بر مشارکت همگانی در کنترل ویروس کرونا گفت: امید است با اجرای دقیق و هدفمند واکسیناسیون شاهد اجرای بهینه این طرح با مشارکت و همراهی همه گروه‌های اجتماعی باشیم و ضمن مشارکت در انجام واکسیناسیون، شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به‌طور جدی توسط شهروندان رعایت شود.
آخوندی با اشاره به بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها و مشارکت دیگر دستگاه‌های اجرایی برای پوشش واکسیناسیون در سطح شهرستان، گفت: یافته‌های علمی نشان داده است که تزریق واکسن کرونا در ۱۰۰ درصد موارد از مرگ‌های کرونایی پیشگیری می‌کند.


کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیّر    

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >