توسط خیّر حوزه سلامت ؛
ساختمان مرکز تصویربرداری شهرستان دیّر احداث می‌شود.

19 مهر 1400
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ساختمان مرکز تصویربرداری شهرستان دیر توسط محمد عبدالله زاده خیر حوزه سلامت ساخته می‌شود.

دکتر سعید کشمیری در نشست با خیر حوزه سلامت اظهار داشت: ساختمان مرکز تصویربرداری شهرستان دیر با زیربنای ۲۵۰ مترمربع و با هزینه‌ای بالغ‌بر ۱۸ میلیارد ریال احداث می‌شود.
وی از امضای تفاهم‌نامه احداث ساختمان مرکز تصویربرداری شهرستان دیر با خیر حوزه سلامت خبر داد و گفت: این پروژه در مدت‌زمان ۶ ماهه از زمان امضای این تفاهم‌نامه به اجرا در می‌آید.
دکتر کشمیری اضافه کرد: حضور فعال خیرین نیک‌اندیش در مسیر پیشرفت حوزه سلامت مهم و الزامی است و دانشگاه علوم پزشکی از حضور خیرین برای توسعه و پیشرفت حوزه سلامت استقبال می‌کند.
وی تصریح کرد: در جامعه همیشه انسان‌هایی هستند که در بحث بهداشت و درمان زحمات زیادی می‌کشند، ولی کاری که خیرین حوزه سلامت انجام می‌دهند بسیار بزرگ‌تر و قابل‌تقدیرتر است، چرا که خیرین حوزه سلامت در راه ارتقاء سطح سلامت استان و کمک به هم نوع سرمایه خود را اهداء می‌کنند.
دکتر کشمیری اضافه کرد: خیرین حوزه سلامت معامله‌ای پرسود را با خدای خود انجام می‌دهند، حوزه سلامت به‌عنوان یکی از شاخصه‌های اصلی امر توسعه در کشور است و خیرین سلامت ما نقش تأثیرگذار و مهم در تأمین و ارتقای سطح سلامت در جامعه دارند.
تفاهم‌نامه احداث ساختمان مرکز تصویربرداری شهرستان دیر مابین دکتر سعید کشمیری به نمایندگی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشت درمانی بوشهر و خیر حوزه سلامت محمد عبدالله زاده منعقد شد


کلمات کلیدی:
نشست     امضای.تفاهم.نامه    

تاریخ بروز رسانی:   19 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >