رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر: روزانه حدود 400 نفر در شهرستان دیّر واکسن کرونا دریافت می‌کنند.

4 امرداد 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: روزانه حدود ۴۰۰ نفر در شهرستان دیّر واکسن کرونا دریافت می‌کنند.

احمد آخوندی گفت: از زمان اجرای طرح واکسیناسیون تاکنون بیش از ۵۵۰۰ دوز واکسن کرونا به افراد بالای ۵۰ سال در شهرستان دیّر تزریق‌شده است و این روند در حال انجام است.
وی افزود: با تعریف گروه‌های سنی جدید و افزایش جمعیت هدف برنامه، روند واکسیناسیون افزایشی شده و روزانه حدود ۴۰۰ نفر در این شهرستان واکسن کرونا دریافت می‌کنند.
آخوندی اضافه کرد: به منظور دسترسی آسان شهروندان برای تزریق واکسن کرونا در هر شهر یک مرکز واکسیناسیون کرونا راه‌اندازی و تیم‌های مراقبتی تشکیل شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تأکید بر مشارکت همگانی در کنترل ویروس کرونا گفت: امید است با اجرای دقیق و هدفمند واکسیناسیون شاهد اجرای بهینه این طرح با مشارکت و همراهی همه گروه‌های اجتماعی باشیم و ضمن مشارکت در انجام واکسیناسیون، شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به‌طور جدی توسط شهروندان رعایت شود.
آخوندی با اشاره به بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها و مشارکت دیگر دستگاه‌های اجرایی برای پوشش واکسیناسیون در سطح شهرستان، گفت: یافته‌های علمی نشان داده است که تزریق واکسن کرونا در ۱۰۰ درصد موارد از مرگ‌های کرونایی پیشگیری می‌کند.

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.